KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513167
nr 1451 3167
RC Halmquist. "Kråkgränd Gamla stan". Signerad, daterad 1936. Olja på pannå, 39x31cm, yttermått inklusive ram: 47x40cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:51:52
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr